Večerní škola létání aneb AeroAkademie pro pokročilé

večer_hvezdy

Plnit si své sny a přání. O tom je hisrorie i budoucnost člověka. Rčení že Přání je Otcem myšlenky se vrací na začátek dějin, kdy první, co ho známe mimo jiná Jména i pod pojmem Stvořitel, řekl: „Budiž světlo!“ a bylo a ještě pořád je. Asi tam má ještě další přání, protože nás nikdo ani my sami sebe ještě nevypnul. To by byl návrat před první přání a byla by zase tma. Co znamená doba temna víme. Tma ne. To bylo před námi a bude to po nás. Jako v pohádce Nekonečný příběh, kdy se kluk prohání na svém létajícím psu jménem Falco.

20150919_070213

A my se v AeroAkademii taky proháníme a plníme si přání o létání. Ti dříve narození, co stihli a pak ti další, co nestihli vynález „textilního létání“ mají s námi šanci. Učit se létat na věci, co je v duchu AeroTerapie nafouknuté JEN vzduchem a rychloměr je pouze uchem. A člověk je sám sobě kyvadlem. Hrůza nebo vítr ve tvářích a nová múza? Učím čím dál víc pilotů od letadel, jak se ovládá „kyvadlo“, aby to zůstalo nafouklé a aby to nespadlo. A jak naslouchat vzduchu a jak si povídat s Přírodou nahlas. O Velkém počasí, navigaci, předpisech, radiokorespondenci, přístrojích, motorech, a alpských rotorech by mohli učit oni mě. Jenže Teď se učí o Větru a rovnováze a gravitaci a jiném druhu myšlení, než co znají s nohama nad Zemí obaleni plechem nebo laminátem. Vnímat krásu!! V takovém podání, kde není jinde k dostání. Oni mají chuť, peníze a mají i svá letadla. A navíc mají „koule na to“, aby se svlékli do autentického opravdového vzduchu a dýchají a létají „Air on Air“. Senzace!!

20150624_071716

A jaké v tom všem mám já svá přání? No přeci další o létání. Například : aby si pro mě kurzíci létali letadly… Aby mě nechali skočit si s nimi na kopec… Abychom společně točili taháním za kaničky stoupáky a pak si zase sedli za páky a berany a letěli domů na letiště. Abych mohla ještě skákat na textilu z textilu třeba z balónu nebo tandemu… Aby jsme užívali výletů v duchu hraběte von Zeppelina a Cimmermanovi hlášky „v místech, kde nebylo žen, pobyl jsem maximálně jen jeden den“ a aby jsme společně organizovali víkendy pro naše rodiny a děti! A aby se nám chtělo skákat z mostu jen pro legraci a hledali jsme společně další pozitivní jména a přání pro Paní Gravitaci.

20150625_125307

A pak chci ještě vylepšit možnosti a mojí práci, že založím na letišti hotýlek pro milovníky létání a milovníky, co křičí blahem i po tmě a nad ránem (a i přes den) z postýlek a nevyruší je z toho rauše ani motýlek. Protože tady se to může! A do ložnic a porodnic pak mohou s AeroTaxíci posílat i růže 🙂 Vždyť v Nekonečném příběhu si hlavní hrdina vzpomněl a zachránil celou říši jedním slovem. A nebylo to Buď S Bohem! Vzpomněl si a řekl: Máma. Správné chlapi a ženské přeci najdete za každým rohem. Jenže občas to vypadá, že jak je zeměkoule kulatá a my létáme rychle a vysoko… tak se nemůžeme najít! A to je potřeba změnit. Jak? Zpomalit – chodit víc pěšky po kopcích – dárky řešit nejen o vánocích –  ležet déle v trávě – lítat nízko – být si blíž a blízko. A podporovat hravost a neztratit u toho ani dravost. Sice z toho můžou být jako u mě nějaké alimenty, ale stíhám Otcům i Mamkám skládat básničky i komplimenty!

20150309_174251

A to mi přijde jako nejhezčí verze a pro aeroterapii a dýchání a zachování pozemského Života jako prima argumenty 🙂

Comments are closed.