Struktura AeroTherapie

 AeroTerapie je vzdušná hra s větrem, světem slov a nápady pro váš život. AeroTherapie is AeroGames with Wind, Wor(l)ds and Ideas for your Life.

AeroGames

AeroRanking

AeroSteps

AeroStory

AeroLife

AeroLifestyle

aerotherapie-spirala STORY legend klidný pozorovat zas-ŽÍT Still Young
JOBS profesional nadšený uskutečňovat vyu-ŽÍT Life is my Job
AERO designer tvořivý kombinovat u-ŽÍT! I Create my Life
MOVING teacher zodpovědný měnit se pro-ŽÍT Learn and change
STARS traveler odvážný cítit se už-ŽÍT My Direction
FOUR tandem pilot moudrý rozhodovat pou-ŽÍT People for People
BADY sport pilot zkušený znát se nezneu-ŽÍT Help with Balanc
SAFE pilot pracovitý mít něco pře-ŽÍT Save my Life
TOUCH student připravený mít možnost za-ŽÍT Touch the Sky
MAYDAY demaged zraněný mít míň než nic ne-ŽÍT Back to Life or Die
ATACK nothing poškozený nemít chuť za-BÝT Back to In
.

Základní principy AERO jsou „Air on Air – Ergo on the Eart – Rush and Relax – Out to Original“ určené k tvořivé komunikaci, zábavě, rozvoji a orientaci na vaší cestě životem za novými horizonty. Struktura AeroTherapie je založená na zkušnostech z výcviku leteckých sportů a používá základní principy fungování a pohybu vzduchu. Většina zkušeností byla ověřena v mém osobním životě, životě mé rodiny, která létá od roku 1932 a ve sportech využívajících živly i mimo pilotní kabinu – přímo na Větru.

Říkám mu Vítr a je to i počasí. Závisí na něm můj život i můj výkon. Svět slov je téma, které znamená, že na nich může záviset náš život a že jsou chvíle, kdy naopak slova překáží a zdržují. Myšlenky a nápady, které se nám honí hlavou jako vítr, mohou pomáhat i ničit. Pobyt na vzduchu detoxikuje nejen tělo, ale s pomocí AeroTherapie v našem podání umí detoxikovat i myšlení. Při testování stavů „pod zemí“, bylo ověřeno, jak si zkusit pomoc sám. Jako to mají lidé, co ulítli a přežili. Nebo ti, co padají z velkých výšek a vědí, že problém nastane až v přízemí.

Umění přežít. AeroTherapeut stejně jako instruktor nebo učitel létání a padání potřebuje na požádání předat své zkušenosti. Zároveň se potřebuje rozhodnout, „co – kdo – kdy a kde a jak“ komu řekne. Závisí na tom jeho život a předává tuto schopnost práce se vzduchem, slovy a myšlenkami i svým žákům. A nejenom to. Mluvení o létání je zdroj neskutečné zábavy, kdy neuvěřitelné historky umí pozvednout náladu a umí toho ještě mnohem víc. Protože pro sebe můžeme chtít víc než jen přežívat.

Chtít od Života víc…V létání je to jednoduché : všichni ví a nepochybují o tom, že jim jde o život. Na zemi na to prostě jenom zapomínáme. Hranice našeho výkonu, zdraví a pocitu štěstí a radosti ze Života určuje náš způsob myšlení a vnímání. Naladit se, utřídit myšlenky a priority, rozhodnout se pro změnu a mít radost ze sebe? To je taky jednoduché… když Vám jde o Život. I kdyby Vám zbývalo jen velmi málo času a prostoru. Změnit směr pohybu a tvořit si prostor v duchu leteckého „výška – rychlost – manévr“ zvětšuje možnosti.

Pro piloty i všechny, co kdy něco slyšeli o létání, lze připodobnit hru AeroGames k stoupání a klesání vzduchu. Život je vlastně  „Stoupák“ je obklopen klesáky a to celé může být vnímáno jako turbulence, výzva, hra, sportovní výkon nebo nevyhnutelný či vytoužený vývoj. Nedá se tomu poručit a nelze to ani tzv. ukecat. Dá se kroužit, hledat a vracet se a když se člověku „zapráší od bot“ a přistane až na zem, tak může opět odstartovat. Proto to máme rádi, protože si potom o tom můžeme krásně pokecat. Podobně jako o počasí, ale s rozhodně s větším nadšením, úctou a láskou nejen k Životu!

Průvodcem v tého hře Vám budu jako Míša Machartová osobně nebo někdo z nás, kdo Vám poskytne svou zkušenost, svůj příběh a svůj hlas. Lidské slovo v dějinách dokázalo již mnohé, ale tentokrát je to o tom, jak s jeho pomocí nacházet sám sebe a svou hodnotu, chránit svůj Život a náležitě si ho užívat. Bez lidských příběhů by nevznikly legendy, pohádky, vynálezy a ani létání. A člověk sám by nic z toho sám nedokázal… proto je použití průvodce fajn a je na průvodci, „co – kdo – kdy a kde a jak“ řekne a dodá naději nebo setne hlavu nebo prostě mlčí jako to dělají piloti a nechá díl práce na Vás, aby to bylo vaše. Aby bylo jasný, komu tady jde vlastně o Život a co znamená Umění Žít a nejen létat…