AeroJuniors

Nabídnout dětem AeroTherapii jako alternativní odpočinek, hru a náš i váš čas s rodiči a jejich průvodci. Třeba pro zklidnění nebo nová dobrodružství.

AeroJuniors je projekt, který odstartoval aktuální verzi AeroTherapie. Na počátku bylo dítě a zůstává s námi během celého Života. Je to ta nejbáječnější část naší osobnosti, kterou se podařilo v našem dětství rozvinout do krásy, pohody a zdravého sebevědomí nebo je to náš vystrašený malý námořník, kterého někdo hned na startu vyděsil, otrávil nebo přizabil svými pokusy o výchovu v rámci zkušeností v daném rodu. Naštěstí se povedlo zjistit, že i ti nejmenší a nejvyděšenější tvorečkové mohou a chtějí létat a když to nevzdají, tak to pak doučují své rodiče cestou životem. Těm, co se to povedlo jako Tetě Míše nebo ještě povede, tak léčí příběhy svých rodin a statečně a odvážně se staví svému pochroumanému DNA nebo charakteru. S vědomím, že vše zlé je k něčemu dobré a to, co nedokázali jejich rodiče, tak mohou změnit oni. Nebo všichni dohromady, když se rozhodnout trpělivě měnit a tvořit své příběhy. Jak? No třeba jako to umí hra AeroZápisník. jukněte na www.aero-juniors-klub.cz

U skvělých, výjimečných a zdravých rodin je AeroJuniors pomůckou, jak to celé ještě vylepšit o zábavu v pohybu na místech, kam děti sami nesmí a jednou by tam třeba mohly mít své kamarády nebo svojí profesi.