Miroslav Krček

Miroslav Krček – průvodce AeroLife Akademií

Zrozen v Československu pro radost a smích a svět, kde jednoduchost není hřích. Omyly a chyby jsou zkušenost především a důležité je mít dost síly rozhodnout se, co Teď s tím. Nejlepší je pozorovat a přizvat k tomu vzduch, neboť s ním se učí i baví nejsnáze lidský duch. On i já jsme přátelé živlů všech a rozeznáváme, kdy zastavit a kdy je lepší spěch.

Názor:

Život je pro mě nejvyšší učitel a přítel. Vše okolo nás je darů a informací velký příděl. Učí mě rozpoznávat a používat mé zkušenosti, jako něco, co jde přetavit do klidu, vzrušení i do radosti. Stal jsem se hledačem pokladů jednoduchosti a příležitostí. Cítím, že je tu opět čas, kdy zábava a rozvoj se mohou dotknout každého z nás. Staré přírodní způsoby co jim říkáme „selftuningové aktivity“, jsou způsob, jak napsat nové učebnice a bořit mýty.

Charakteristika:

Jsem Velký Malý Muž, co zaplatil za vzdělání zkušenostmi a lépe se v lidských pravdách vyzná už. Orientace ve vědomostech o významu slov – myšlenek a činů, neznamená pro mě dřinu. Je to jiná práce, co nehledá trest ani vinu. Vše, co nás obklopuje nás i spojuje a marný je souboj s tím, když člověk neví proč? a za co? bojuje. Jdu Životem a hledám ty provázky, když naše životy zdají se být bez lásky. Jak je tedy možné se rozhodnout? Rozhlédnout? Kdy plynout a jindy štěstí nadběhnout? Neodkládám Život a užívám si zdejší čas, protože nevěřím, že to příště půjde zmáknout snáz.