Michaela Machartová

Míša Machartová – Průvodce osobními horizonty a vzdušnou dimenzí

Narozena v Československu. Zrozena pro skopičiny a vycvičena pro padání a létání. Nejvyšší dosažené vzdělání Život poblíž Smrti. Zbytek obsahují webové stránky, zaručené informace od lidí a mé rodiny nebo jiné zdroje. Mohou se vzájemně rozcházet a hlavně se neustále mění.

…zveřejnitelný názor :

Lidé nás učí komunikovat směrem ven. Příroda nás učí komunikovat směrem k sobě. Technika a naše tvoření nás učí o svobodě. A čas je bohatství, které můžete proměnit v cokoliv. Ten kdo zvládne vnitřní rozhovor, tak může zase začít komunikovat s lidmi a naopak to můžete zkoušet taky. Hlavní ale je, co si pro sebe chceme tvořit v čase. Jediný skutečný léčitel je Život sám, protože nás vede, léčí i učí. My ostatní jsme jen cestovatelé a průvodci v čase a prostoru a porozumět jeho řeči je báječná hra i potichu.

… (ne)přijatelná charakteristika :

Jsem Velká Žena. Tak velká, že (ne)mohu patřit jednomu muži. Tak vysoká, že (ne)mohu bydlet pod jednou střechou. Tak tvořivá a hravá, že mi (ne)stačí vlastní děti. Tak vášnivá, že uspokojení (ne)mohu chtít po druhých. Tak unikátní, že to vím jen já a můj Nejvyšší přítel Život. Tak štědrá, že hojnost mnou proudící není určena a (ne)lze jí dávat jen jednomu, ale ani jí (ne)nechat volně k dispozici. Jsem druh energie, která lásku, hojnost a svobodu reprezentuje. Nesu v sobě poselství o životě a smrti, které ve mě žije. Nezastavuje, pouze se mění a proměňuje. Do lidí, do tvoření a čeho se moje ruka dotkne, to zvelebuji. Jsem síla, po které může zůstat v hlavě v břiše nebo v zadku díra. Jsem si toho Vědoma a tak lidi okolo mě čeká štěstí nebo pohroma. Je to moje volba a svoboda a naše dohoda. Já rostu a stále se učím. Jen některým se zjevím jejich očím. Jsem jako vzduch a mám i jiná jména než je Bůh. Moje ségra i brácha se jmenují Smrt a kdo je nechce vidět, tak ví o mě i o Životě Velké prd. Jsem MM.

Leave a Reply