Otázky a Odpovědi

Proč AeroTherapie?

Přirozené Sebevědomí je zdravý Člověk. Důvod k existenci a klíč k potenci stejně jako ke svému potenciálu. Když jde člověku o Život, tak si potřebuje lecos ujasnit, utřídit a rozhodnout se. Cestou životem nejde říct „umím to!“ dřív, než na smrtelné posteli a způsob jakým umře bude jedna z těch známek AeroAkademie, které ověří, jak jsme zvládli Umění Života. Nevíme dne ani hodiny, kdy se to stane. A také proto je dobré dobře využít a hospodařit s časem, prostorem a využívat i svůj potenciál. Jako to dělají lidé ve větru. Právě na nich byla metoda připravena, testována a je věnována všem, co jsou připraveni si pomoci především sami. Maximálně si nechají vysvětlit principy od AeroTherapeuta a pro inspirace si chodí za AeroPeople a zbytek je na nich osobně. Aby si zalítali a také se pak bezpečně dostali na zem a pokračovali v dalších radovánkách.

Co to je to Aerotherapie?

Léčení s pomocí pohybů vzduchu. Je to druh léčení = neboli změny k lepšímu jako detoxikace myšlení a těla. Drtivá většina nemocí a úrazů je způsobena používáním hlavy a stavu duše = neboli způsobu myšlení. To přináší situace a stavy, kdy jde o Život a nebo v lepším případě jde o Život a jeho kvalitu. Pro tyto účely byli připraveny hry a tréningová cvičení s pomocí mluvení a myšlení. Létání i plachtění se nejprve vysvětluje a pak se provozuje. Před a po letu se dělají tzv.přípravy a pak rozbory letu. Jde o slovní komunikaci a během letu se používá omezené množství slov s pokud možno s co nejpřesnějšími významy. Komunikace mezi piloty je také verbální. Zkrátka cokoliv, co chcete udělat nebo změnit k lepšímu, tak o tom potřebujete mluvit – dělat to – a zase mluvit. Nebo zkusit pokus – omyl. Ale po 100letech létání  a tisících letech plachtění napříč oceány tím pádem plýtváte časem…

Kdo se účastní?

AeroTherapeut je člověk, který má něco společného s používáním větru jako třeba létáním. Zárověň je zkušeným člověkem a nejlépe i pilotem a nebo s pilotem žije pod jednou střechou a o piloty a jejich život se zajímá. Není nutné, aby to byl přímo učitel létání, ale z principů naší hry je jasné, že to, o čem vyprávíme, jsme nečetli v knihách nebo na internetu. Kdo chce rozmlouvat za účelem růstu si povídá s těmi, co jsou výš než on. Není zde ovšem řeč jen o „pilotních kvalifikacích nebo velikostech letadel“. Jde o jiné výšky a hloubky poznání. Zraněný nebo poškozený borec se nemůže pochlubit se svým strachem vzornému hošanovi, protože ten by se mu vysmál nebo minimálně by nerozumněl. Když jde o práci se strachem, nejistotou, úzkostí a vším, co ničí sebevědomí a zdraví člověka, tak to chce někoho, kdo ví, o čem se mluví a jak se dotyčný cítí, protože „tam byl“. Včetně rozhodnutí, zda má na to, aby pomohl nebo pomohl nepomáháním. Smyslem je vyvětrat hlavu, nabrat směr a energii a jít dál.

Kdy a kde to zkusit?

Nejlépe na vzduchu. Vstupní rozhovor, přednáška, seminář nebo setkání s ochutnávkou AeroTherapie. Speciální programy mají pro dospělé i děti v Království vzduchu na letišti Hosín nebo kdekoliv, kde se vyskytuje Míša Machartová osobně. Speciální nabídku má jako první Základní škola létání na Rané u Loun a firma Procortex. Ostaní členové týmu a kolegové, kterým říkáme AeroPeople se přidávájí a kombinují své metody a kvalifikace v AeroAkademii a zkušenosti s principy AeroTherapie podle stupně nebo patra „ve stoupáku“. Jde především o setkání s osobností, která má co nabídnout a je zábavná a vyladěná do pohody. AeroTherapie uvolňuje stres a napětí a je alternativou k agresivně provozované adrenalinové podobě zážitků. Ty sice člověka vybudí, ale klidu a radosti dodají jen krátkodobě v rámci úlevy z přežití. Jedinci s tendencí k neustálému poměřování a si svých přirozených schopností a potencí mohou být časem nebo brzy na kolenou. Lepší je jít naproti svým pochybám a překonat je s úsměvem a obnovit si sebe-a-důvěru zábavnou formou.

Jak to zažít naživo?

Objednat! Máte opravdu z čeho vybírat, Míša Machartová prostřednictvím své firmy AeroLife Art vytvořila několik produktů odpovídajících lidským prioritám, které dříve nebo později během života bude nutné potkat a řešit. Jsou to Zdraví – rodina – zábava – rozvoj – cestování. Pojmenovala je AeroTherapie – AeroJuniors – AeroAkademie – AeroPark – AeroTaxík. Všechny je najdete na letišti Hosín u Českých Budějovic, kde jsou také součástí projektu Království vzduchu. Jsou to služby, které možná máte k dispozici na jiných letištích a místech, kde se prohání vítr. Smyslem je upozornit na tuto unikátní kombinaci využití majetku a lidského potenciálu a začít jí hledat i jinde, především ve svém Životě. Průvodcem při hledání a rozšiřování si svého horizontu může být ochutnávka AeroTherapie v rámci OK-(ok-řídlené)-víkendovky. Zajet „pro recept“ můžete i mimo kalendář a zkusit si nadechnout atmosféru použití vzduchu v podání, které v kombinaci se slovem, větrem a nápady není jinde k doptání, natož potom k dostání. Nejspíš proto, že autorkou je Žena, která to žije od svého dětství v drsném mužském prostředí. A při učení se a později výuce pěti různých leteckých a dalších větrných sportů pro muže stála vždy tváří v tvář také doslova i přeneseně jejich matkám, milenkám, dcerám a všem jejich ženám včetně té Zubaté.