AeroLife má svojí měnu 1″Aero“

DSC_0140

Novinka pro sezónu 2016. Dětský letecký klub pomohl vzniku AeroTherapie. A jeden dětský život uprostřed létání si přál nejen doletět dál než tatínci a najít v něm místo i pro maminky. Tak, aby se děti cítili v bezpečí i když se rodiče ženou a dělají velmi nebezpečné věci. Jako je například stát se rodičem – stát se pilotem – plnit si své sny a nebýt naštvaní. To se dětskému mozku těžko vysvětluje. Proč??? Rodiče nejsou šťastní??? Co se to děje??? když upadají do beznaděje??? Kdo za to může??? Kdy a Kde jde najít živá voda nebo medicína pro rodinu na umření??? Jak chytit vítr a jak zastavit vodu holýma rukama a jak uhasit oheň sváru a jak propojit nebe se zemí aby máma a táta byli šťastní a my děti s nimi i tady dole při zemi???

kralovstvi-vzduchu

Trvalo mi to čtyřicet let. Stálo to mnoho životů okolo mě a jsou v tom tisíce hodin mého pozorování a mých drsných zkušeností a práce s růnými druhy energií a životních filosofií. Vysledek? Zavedení měny „1Aero“ jako čokoládové mince a práce pro vlastní děti a prodej zkušeností a služeb okolo létání. Věděli jste například, že smyslem létání je utrácení peněz? Aby se člověku ulevilo, odlehčilo, aby to zlé a pozemské a materiální a morální zlo a blbost zůstali na zemi… a tvrdá měna se směnila za něco krásného, sladkého, hravého a nekonečně zajímavého?

Duha Hosin 8.7.2008 6

V roce 2016 bude pro potřeby našich služeb zavedena čokoládová měna, která je určena všem dětem a rodičům okolo AeroTherapie. Vzduch a čokoláda mají hodně společného. Její hodnotou je 1hodina vašeho nebo našeho času. Můžeme v ní tvořit, sloužit, učit, bavit… pro Blaho své i dětí v nás a okolo nás. A pak jí utratit za něco hezkého. Něco z toho, co v AeroLife tvoříme. Pro sebe a tím i pro vás, kteří to chtějí sdílet. Klubová měna jako mají pohádková království a velké státy. A Království vzduchu je přeci kolem dokola celé Zeměkoule :-))

Jukněte třeba na tohle videjko

Comments are closed.